כשמישהו שולח אותנו לתקשר עם הציבור, אנחנו מחוייבים לשני הצדדים: לשולח, ולציבור.

לשולח אנחנו מחוייבים בשקיפות, ביצועים וקוד פתוח. נקפיד לשקף מצב אמת בזמן אמת, לקבוע יעדי אמת ולהתחייב רק למה שאנחנו מסוגלים לספק.

לציבור, אנחנו מחוייבים בהגנה על פרטיות ורלוונטיות במסרים. לעולם נשתדל להפגיש את הגולש עם תוכן רלוונטי, מעניין וראוי לתשומת ליבו.

אנו חושבים שרק היום, כ-250 שנה לאחר הולדת המושג "פרסום", סוף סוף אנחנו הפרסומאים מתחילים לעשות את מה שאנחנו אמורים לעשות – להפיץ, לשתף ולפתוח את המסרים האמתיים של הלקוחות שלנו. הקמפיינים שלנו אינם מייצרים מציאות אלטרנטיבית, אלא חושפים את הקהל להצעות האמתייות שהלקוחות שלנו מציעים להם. הניסיון שלנו מוכיח שזו הדרך היעילה ביותר גם ברמת המודעות, וגם בשלב ההמרות.

הפרספקטיבה ארוכת השנים שלנו על מלאכת הפרסום מראה שתי מגמות המתנהלות כרגע במקביל: מצד אחד אנשים מאבדים עניין ואמון בפרסום קלאסי-מיתוגי, המציע להם ערכים פקטיביים, ומצד שני, בערך באותו קצב, אנשים מחבקים פרסום חדש, המציע להם תוכן אמיתי, רלוונטי, מעניין ואיכותי, המורכב מערכים שמישים ורלוונטים, המותאמים לכל אחד מהם אישית.

פרסומאי אמיתי והגון, שאינו גרידי או עצלן, יחפש את הדרך החכמה להפיץ את המסרים של הלקוחות שלו רק כך, באמצעות יצירת תוכן סגמנטלי שימושי, מטורגט היטב.

כדי ליישם את כל האמור לעיל, נחוצה שליטה מוחלטת בכל כלי הפרסום שמציע לנו העולם כיום – גם אלה החדשים, הנולדים ומתפתחים בכל יום מחדש, אבל גם הקלאסיים, אלה שקיימים כאן מזמן, ולא הולכים עדיין לשום מקום. נרשה לעצמנו לרגע לשים את הצניעות בצד לכמה שורות, ונספר שצוות תוצרת מורכב מהאנשים המבריקים ביותר שכסף/כוונות טובות יכולים לקנות. כל אחד מאתנו מגיע ממקום קצת שונה, ומביא אתו נסיון, כשרון, ידע והצלחות מוכחות בתחומו. כל אחד מאתנו מתחייב להביא לשולחן את הכי טוב שלו, ולא פחות חשוב מזה – לסמן את גבול הידע שלו, ולהזמין איש צוות אחר להשלים אותו בנקודות שמעבר לו. סך שלל היכולות שלנו מקיף גם את עולמות הדיגיטל: כתיבת תוכן, ניהול קמפיין PPC, ניהול קמפיין Inbound, Display ומימון המונים, והן את המדיות הקלאסיות: רדיו, טלוויזיה, שילוט חוצות, גרילה ופרינט.

בית היולדות של קולקטיב תוצרת היה הסדנא לידע ציבורי, שם נפגשנו, הפכנו מפרסומאים לחצוצרנים, ועשינו את צעדינו הראשונים יחדיו, ומשם אנחנו שואבים את החינוך האתי שלנו. מכאן הרגישות שלנו לאמת, שקיפות, שיתוף ופתיחות. אנו מאמינים כי הפתיחות ברשת לא רק נכונה יותר, אלא גם עובדת טוב יותר. הרשת מתגמלת אנשים, גופים ומוסדות שמשתפים במידע, ומענישה ממתיקי סודות ולחשנים. הקמפיינים שעשינו לממון המונים הוכיחו שהציבור מוכן גם להוציא את הכרטיס ולשלם כסף למי שמשתף ופותח. על כן הנטייה הטבעית שלנו תהיה תמיד להפיץ, לשתף ולפתוח. אנחנו יודעים בוודאות, שהתפיסה הזו מתאימה לכל ארגון, בכל מגזר ובכל מדינה. בתנאי שהוא בוחר לחיות בעשור השני של המלניום השני. כך למשל את כל מה שאנחנו יודעים על מימון המונים אספנו בתוך ספר הדרכה אחד יעיל, הניתן לרכישה גם כאן במהדורה הדיגיטלית, וגם בכל חנויות הספרים.

המודל העסקי של קולקטיב תוצרת מזכיר יותר מבנים מעולם הסטארט אפים: כל לקוח מוגדר כפרוייקט, ולו מוביל הפרוייקט. המוביל בונה את הצוות הספציפי הנחוץ לפרוייקט. כמו כן, הקולקטיב שואף לאפס הוצאות תקורה, בלי משרדים, פינת קפה, רכבים ואדמיניסטרציה. כך יכולים חברי קולקטיב תוצרת להציע מחירים תחרותיים, ולהשקיע אחוז גבוה יותר מהתקציב במדיה.

נשמח להדגים גם בשבילך

להתראות