עמית גל

עמית גל, מחצרץ וותיק, מספר סיפורים, כותב אובססיבי ואוונגליסט של מימון המונים (crowdfunding). עד כדי כך שהוא אפילו כתב על זה ספר. הנה כאן אפשר להציץ במהדורה הדיגיטלית שלו. מי שמתעקש על עותק מנייר, שיתכבד וייגש לחנות הספרים הקרובה.

עמית מאמין בכוחם של הרעיון, המילה הכתובה ואהבת האדם. הוא אשכרה חושב שיש לאנושות סיכוי להפוך למקום טוב יותר ואפילו ראוי למחייה, ושכוחות האינטרנט ושיטת מימון ההמונים גם יביאו אותנו לשם.

הוראות הפעלה

עמית משלב את נסיונו העשיר בפרסום (17 שנה, השתחרר בדרגת סמנכ"ל קריאייטיב בשלמור אבנון עמיחי) עבור הלקוחות הגדולים במשק, לטובת פיתוח ופרסום סיפורם של עסקים בכל הגדלים. הוא מאמין בכוחם של עסקים קטנים, וביכולתם להציל את העולם אילו רק יקבלו את העזרה הראוייה. עמית מתרגש (ממש) מהובלתם של קמפיינים למימון המונים, ומכתיבת תוכן אפקטיבי שמשרת את הגולשים, תסריטים, כתיבה שיווקית, קופירייטינג, אינבאונד, דיספליי, ניהול קריאייטיב ואסטרטגיה, הובלת תהליכי מיתוג, רעיונאות ועוד. עמית מציע את שירותיו ישירות ללקוחות (בתנאי שהם נחמדים, כמו למשל גליתא) והן למשרדי פרסום (בתנאי שהם חריפים, כמו למשל klogic).

הפורטפוליו של עמית כולל את נביעות, קינלי, דפי זהב, טובורג, נסטי, סטמצקי, אורנג', הועד למלחמה באיידס, אקים, שפ"מ, מיצובישי ועוד, והוא אוחז בפרסים בינלאומיים לקריאייטיב בפרסום: קאן, קליאו, פסטיבל ניו יורק, לונדון ועוד. הרומן עם מימון המונים התחיל בקמפיין לכנסת פתוחה, וכולל קמפיינים רבים, בינהם מכניסים עלה ירוק לכנסת, אין לנו זמן לבזבז,  התזמורת המתגלגלת, הדרקונים מישראל ואיציקידנה, הפרוייקט האישי ביותר. עמית הוא חסיד נלהב של שיתוף הידע והפצת המסר, לכן הוא מעביר סדנאות והרצאות תחת כל עץ רענן לעמותות, סטארטאפים ויזמים שונים, במטרה להוליד כמה שיותר פרוייקטים למימון המונים. מהסדנאות הללו יצאו עד כה הקמפיינים ספר ראשון שמעזבית לבירות ישראליותהפוך תל אביבהטלוויזיה החברתיתמה זה פה קרקס?? ושקט תעשייתי המשובב.

חוץ מכל הללו, עמית מלמד חשיבה יצירתית על פי תאוריית הדייג במשרדי פרסום בארץ ובחו"ל, סמנכ"ל תוכן במכללת ACC תרצה גרנות ומרצה במכללה האקדמית נתניה, ומתנדב לעת מצוא בסדנא לידע ציבורי.

כך זה נשמע כשנותנים לו לדבר:
"אם מציצים בעקומת הצמיחה של המימון החברתי בישראל אפשר רק לנחש שהעתיד הלא רחוק יציע כאן מקום לכולם. אבל עקומות זה לא הכל. תחשבו מה יקרה אם כל ההגבלים שקיימים כרגע יפרצו, ותווצר כלכלה שמאפשרת לבנאדם לתמוך במוצרי הצריכה הבסיסיים שלו. אם אתה ממילא קונה קוטג’, למה שלא תצטרף לקבוצה שמממנת מחלבה מסויימת, שבמקרה גם משאירה את העגלים עם האמהות שלהם? ואם אתה ממילא הולך לסרטים, למה שלא תתמוך בבית קולנוע שתומך בעצמו ביצירה מקורית? תפקידו של הפרסומאי בעולם כזה משתנה לחלוטין – אבל נשאר בדיוק אותו דבר: לספר את סיפורם של המפרסמים, בדרך מעניינת, מפתיעה ובולטת".

עוד על עמית  בבלוג ובלינקדאין

הנה כמה ערמות מילים, שנאספו על ידו והתפרסמו ברחבי הרשת:

ניתוח קמפיין מימון המונים של אובונטו בYnet

פוסט על Inbound&beyond, כפי שהתפרסם בבלוג השווה של סוכנות klogic

ביג דאטה, זה טוב או רע? בבלוג הפרטי

 ניתוח קמפייני בחירות בבלוג בהארץ

פוסט אישי במיוחד באתר סלואו

ומשהו על עבודות הבית במגזין אונלייף

ישמח להרחיב, לפטפט ולהקשיב בטלפון: 0544666235

וגם במייל [email protected]